Výrobní linky automotive

  • Velmi zkušený tým s více než 10ti letou praxí
  • Linky pro výrobu karosérie aut a jejich částí
  • Pracujeme se s Catia
  • Máme zkušenosti s vývojem pro VW, AUDI, ŠKODA, BMW, MERCEDES
  • Vyvíjíme technologické přípravky, svařovací přípravky, stroje robotické efektory a všechny další periferie
  • K návrhu přípravků využíváme proces simulace – spolupracujeme se simulací
  • Snažíme se najít ekonomické a efektivní řešení odpovídající požadavkům zákazníka
  • Navrhujeme konstrukce s ohledem na optimální výrobní náklady (nízké)

Rádi Vás podpoříme v realizaci Vašich projektů.

 

Robotický efektor Dachlocke

Technologický efektor určený k laserovému navaření střechy na rám karosérie automobilu. Slouží k vyzvednutí dílu střechy z odkladače a k jeho založení do místa navaření.
Při samotném laserovém svařování zabraňuje deformaci plechu a udržuje požadovaný tvar střechy. Upnutí je realizováno pomocí vakuové techniky a jištěno pneumatickými upínkami
Rám efektoru je vyroben z uhlíkových vláken.

 

Robotický efektor EGT 

Manipulační efektor určený k přenášení vnější části zadního víka automobilu.Konstrukce je založeny na systému EGT profilů. Upnutí je realizováno pomocí vakuové techniky a jištěno pneumatickými upínkami a centrováním. Efektor slouží k přenášení levé i pravé varianty dílu.

 

Svařovací přípravek


Svařovací přípravek umístěný na otočném stole slouží ke svaření podélného nosníku automobilu. Volné pozice stolu umožní pozdější integraci výroby nových typů nosníků do stávající linky. Upnutí je realizováno pomocí pneumatických upínek a pneumatického centrování. Tento přípravek je navržen s ohledem na ergonomii.

 

Svařovací přípravek


Svařovací přípravek slouží ke svaření kabiny nákladního automobilu. Upnutí je realizováno pomocí pneumatických upínek a pneumatického centrování. Tento přípravek je obsluhován čtyřmi roboty.

 

Zásobník dílů


Gravitační zásobník dílů vybavený pneumatickými řídícími prvky a indukčními senzory. Konstrukce rámu je vyrobena z EGT profilů

 

 

 

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací